Zabiegi upiększające

Henna. Pielęgnacja oprawy oka.

Brwi nadają twarzy odpowiedni wyraz i jako ważny akcent urody powinny być właściwie kształtowane i pielęgnowane. Długość i szerokość brwi dobieramy odpowiednio do typu urody i kształtu twarzy. Henna brwi i rzęs to zabieg polegający na ich farbowaniu, w wyniku którego brwi nabierają odpowiedniego koloru, a rzęsy wydają się dłuższe i bardziej gęste. Henna polecana jest szczególnie osobom nie stosującym makijażu na co dzień, a także osobom pragnącym cieszyć się pięknym wyglądem przez całą dobę. STUDIO 21 poleca Państwu:

  • Hennę brwi
  • Hennę brwi z epilacją
  • Hennę rzęs
  • Regulację brwi i rzęs
  • Hennę brwi i rzęs wraz z regulacją
  • Woskowanie. Depilacja ciepłym woskiem.

Nadmierne owłosienie to problem dotyczący zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Istnieje wiele metod usuwania niechcianych włosków, ale jedną z najbardziej skutecznych jest depilacja ciepłym woskiem. Regularne usuwanie nadmiernego owłosienia tą metodą powoduje, że włoski odrastają wolniej, są cieńsze i rzadsze co sprawia, że dłużej możemy cieszyć się piękną i gładką skórą. Przeciwskazaniem do depilacji ciepłym woskiem są popękane naczyńka. Spośród licznych zabiegów depilacyjnych polecamy depilację brazylijską, zarówno dla Pań, jak i Panów, którą wykonujemy w komfortowych dla Państwa warunkach.

Przekłuwanie uszu.

Zabieg przekłuwania uszu wykonywany jest peofesjonalnym urządzeniem z zastosowaniem sterylnych, antyalergicznych kolczyków wykonanych z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Podczas przekłuwania uszu sterylnie zapakowany kolczyk zostaje wstrzelony w wybrane miejsce w uchu. Zabieg jest krótki, w pełni bezpieczny oraz w porównaniu z tradycyjną metodą przekłuwania uszu ogranicza ból do minimum.