Pielęgnacja twarzy

W Salonie Kosmetycznym STUDIO 21 w szerokiej gamie zabiegów na twarz polecamy Państwu zabiegi z użyciem kosmeceutyków firmy ENVIRON. Najnowszej generacji kosmeceutyki stanowią połączenie kosmetyku z farmaceutykiem i zostały opracowane przez chirurgów plastycznych w celu opóźnienia oznak starzenia oraz do pielęgnacji skóry problematycznej. Zawierają witaminę A, C, E oraz beta karoten, które w łatwo przyswajalnej formie i specjalnie dobranym stężeniu utrzymują skórę w zdrowej i pięknej kondycji. Produkty te nie zawierają konserwantów, środków koloryzujących oraz zapachowych. Nie zawierają również wyciągów zwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. Farmacetyczne pochodzenie kosmetyków gwarantuje wysoką skuteczność w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami, popękanymi naczynkami i bliznami.

Złoty wałek kosmetyczny – Ionzyme Gold Roll-CIT. Kontyunuując serię znakomitych urządzeń do mikronakłuwania skóry, marka ENVIRON wprowadza nowy, pozłacany roller. Ten luksusowy wałek został wykonany z trwałej i łatwej w czyszczeniu, pozłacanej stali chirurgicznej. Ionzyme Gold Roll-CIT dysponuje aż 260 drobnymi igiełkami, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym urządzeniem w pielęgnacji skóry.

zloty_roll_cit3

Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu:

  • uzyskasz mocną i zdrową skórę,
  • zredukujesz zmarszczki,
  • poprawisz wygląd i nierównomierną kolorystykę skóry,
  • uzyskasz szybsze i bardziej efektywne mikronakłuwanie.

W naszym gabinecie pracujemy również na niemieckich kosmetykach firmy KLAPP. Główną zaletą wyjątkowych zabiegów i produktów marki KLAPP jest innowacyjność i różnorodność ich zastosowania. Jako kontynuację zabiegów gabinetowych oferujemy Państwu produkty do indywidualnego stosowania w domu. Kosmetyki KLAPP stworzone zostały dla każdego rodzaju i typu skóry. To kosmetyki dla NIEJ jak i dla NIEGO, zarówno do twarzy jak i całego ciała.

Wśród zabiegów na twarz szczególnie polecamy Państwu mikrodermabrazję korundową, wykonywaną przy użyciu specjalistycznego urządzenia firmy KLAPP. Powoduje ona głębokie złuszczanie naskórka kryształkami korundu pod wpływem wysokiego ciśnienia. To swoisty „odkurzacz z papierem ściernym” dla martwych komórek. Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który silnie rozjaśnia przebarwienia, spłyca blizny potrądzikowe, poprawia koloryt cery oraz przyczynia się do intensywnej regeneracji skóry.