Pielęgnacja dłoni

Dłonie są najważniejszym „narzędziem pracy” człowieka, a także wizytówką zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Ze względu na charakter czynności, które wykonujemy dłońmi, skóra dłoni w sposób szczególny narażona jest na zniszczenie. W celu jej ochrony proponujemy Państwu szereg zabiegów pielęgnacyjnych m.in. manicure, masaż dłoni oraz zabiegi parafinowe, które skutecznie natłuszczają, wygładzają i ujędrniają skórę. W naszym gabinecie wykonujemy manicure naturalny, hybrydowy, paznokcie żelowe oraz tipsy.

Pracujemy na oryginalnych produktach firmy CND, która jako pierwsza na świecie wprowadziła produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac w laboratoriach CND stworzono produkt eliminujący problemy związane z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania lakierów. Shellac Nail Color stanowi rewolucyjne odkrycie – nakładany jest jak lakier do paznokci (podkład, kolor, top coat), utwardza sie go z pomoca lamp UV, pozostaje bez skazy jako lśniący i nasycony przez 14 dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Czas potrzebny na wyschnięcie produktu został skrócony do minimum. Shellac Nail Color to produkt hypoalergiczny, wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt tworzy cieńką i elastyczną warstwę jak lakier, wygląda nie tylko naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne i lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

NOWOŚĆ – VINYLUX CND. Rewelacyjny lakier zapewniający perfekcyjny manicure bez użycia bazy. Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturlanego światła. Podczas, gdy zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd pogarsza się z upływem czasu, VINYLUX pozostaje nieskazitelnie piękny i bardziej odporny na uszkodzenia.